Šveices koncerns neizslēdz iespēju uz Ventspili pārvietot vēl kādu ražotni

2011. gada 04. jūlijs plkst. 7:33
Autors: Vēsma Lēvalde
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Tuvāko trīs līdz piecu gadu laikā nav izslēgts, ka Šveices mašīnbūves koncerns Bucher Industries AG izlems par ražošanas tālāku paplašināšanu Latvijā, preses konferencē Ventspilī teica Bucher Municipal prezidents Mihaels Hēzermans (Michael Haesermann).

M. Hēzermans atzinīgi novērtēja valsts un pašvaldības atbalstu jaunās Bucher Schoerling ražotnes tapšanā Ventspilī, taču norādīja, ka veiktās investīcijas ir liels solis ražotnei un potenciālā jauda ir jāapgūst, pirms domāt par tālākiem plāniem.
 
Db.lv jau rakstīja, ka komunālo automašīnu ražotāja SIA Bucher Schoerling Baltic 1. jūlijā Ventspilī atklāja jaunu ražotni, kas ir jau otrā uzņēmuma rūpnīca Ventspilī. Abas ražotnes ir tehnoloģiski saistītas, jo, pārceļot daļu ražošanas no Vācijas, Latvijā izveidots pilns ražošanas cikls. Kopā abās rūpnīcās nodarbināti vairāk nekā 100 cilvēki. Jaunā ražotne uzbūvēta ar ES struktūrfondu atbalstu programmā Augstas pievienotās vērtības investīcijas. Projektā Ventspilī ieguldīti aptuveni 3,6 miljoni latu, no kriem 1,4 miljoni latu ir ES atbalsts.

2010. gadā SIA Bucher Schoerling Baltic apgrozījums bija aptuveni 10 miljoni latu, Db.lv pastāstīja uzņēmuma vadītājs Niklauss Hūzers. Ražošanas paplašināšana ļaus uzņēmuma apgrozījumu audzēt par aptuveni 30% - 40%.

Populārākās ziņas

Nepalaid garām