Swedbank: ir grūti saskatīt aizdevumu apjomu izaugsmi Baltijā

2010. gada 21. oktobris plkst. 15:04
Sadaļa: Bankas
Dalies ar šo rakstu

Swedbank finanšu direktors Erki Rāsuke uzskata, ka aizdevumu apjomi krīzes skartajā Baltijas reģionā 2011.gadā diez vai pieaugs, ziņo Reuters.

«Ņemot vērā pašreizējo apjomu samazināšanās ātrumu, ir grūti iedomāties, ka nākamajā gadā varētu būt pozitīva izaugsme. Tas ir no pašreizējā skatu punkta. Ja tomēr tā notiks - ļoti labi,» runājot par kreditēšanu Baltijā, Reuters stāstījis E. Rāsuke.

Kā vēstīts, Swedbank ceturtdien paziņoja par labāku trešā ceturkšņa peļņu nekā gaidīts un mazākiem kredītu zaudējumiem.

Saskaņā ar E. Rāsukes sacīto klienti Baltijā ir vērsti uz parādu līmeņa samazināšanu, un nevēlas ņemt jaunus aizdevumus.

DB jau vēstija, ka ievērojami samazinoties zaudējumiem no sliktajiem kredītiem, Zviedrijas banku grupas Swedbank peļņa šā gada trešajā ceturksnī bija 2,6 miljardi zviedru kronu (195,5 miljoni latu), kas ir par miljardu kronām (75,2 miljoniem latu) vairāk nekā šā gada otrajā ceturksnī, ziņo Swedish Wire.

«Pozitīvās tendences Swedbank šā gada pirmajos divos ceturkšņos nostiprinājušās arī trešajā ceturksnī. Peļņa no procentiem uzlabojās, Baltijas reģionā banka atgriezusies pie peļņas, un uzņēmējdarbības aktivitāte ar mūsu klientiem bija laba,» komentējot Swedbank finanšu datus, norāda bankas vadītājs Maikls Volfs (Michael Wolf).

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām