Takšu karš lidostā turpinās – ietekmēta lidostas dispečere

2008. gada 23. aprīlis plkst. 13:55
Autors: Oskars Prikulis - Db
Dalies ar šo rakstu

Pagājušajā naktī pagaidām nenoskaidrotas personas esot fiziski ietekmējušas lidostas takšu stāvvietas dispečeri, kas kontrolē takšu plūsmu.

"Viņa tika žņaugta, tur klāt bija gan jumts, gan kaut kādi bandīti, gan arī melno taksometru šoferi," Db norāda kāds ar lidostu cieši saistīts cilvēks, kas vēlējās palikt anonīms. Lidostā šobrīd pakalpojumus sniedz divas taksometru kompānijas – sarkanie takši no Rīgas taksometru parka (RTP), un melnie Rīga taxi taksometri. Dispečere visticamāk ietekmēta, lai mēģinātu panākt izdevīgākas vietas un plūsmu takšu stāvvietā lidostā.

"Ar tādām metodēm pret mums strādā un mēs tur neko nevaram padarīt. Mēs negrasāmies šādas metodes pārņemt, lai arī iespējams tāpēc mums nākas ciest," norāda Rīgas taksometru parks vadītājs Leopolds Muižnieks, piebilstot, ka viņa m zināms, ka dispečere šobrīd atrodas savās mājās un mēģinot atgūties no šoka.  Ar Rīga taxi Db vēl nav izdevies sazināties.

Db jau vēstīja, ka no aprīļa taksometru pakalpojumus lidostā var sniegt ikviena taksometru kompānija, kas ir izpildījusi noteiktus Rīgas lidostas kritērijus un iegādāsies speciālu caurlaidi. Kā jau iepriekš prognozēts, mazās taksometru kompānijas nav varējušas atļauties iegādāties lidostas prasītos 6000 latu par caurlaidi darbam lidostā. Jau iepriekš tika prognozēts, ka atverot lidostu vairākām taksometru kompānijām, lidostā varētu sākties nekārtības un likumpārkāpumi, līdzīgi kā tas ir daudzās citās lidostās. Sāga ap taksometru biznesu lidostā turpinās nu jau vairākus mēnešus.

Jāatzīmē fakts, ka sazinoties ar lidostas Rīga sabiedrisko attiecību nodaļu Db noskaidroja, ka šāds incidents tiešām noticis pagājušajā vakarā.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām