Tāļa Bērča balvu par ieguldījumu IT izglītībā saņem skolotājs no Daugavpils Krievu liceja

2013. gada 01. novembris plkst. 11:33
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Tāļa Bērča piemiņai veltīto balvu un stipendiju par izcilu ieguldījumu IT izglītībā un informācijas sabiedrības veicināšanā šogad saņēma Daugavpils Krievu vidusskolas–liceja direktora vietnieks informātikas jautājumos Oļegs Bojaruns.

«Pateicoties Oļegam Bojarunam, tiek nodrošināta tehnisko līdzekļu integrācija mācību procesā. Oļegs ir izveidojis datorprogrammu komplektu organiskajā ķīmijā, kas dod iespēju integrēt jaunāko tehnoloģiju sasniegumus mācību procesā. Šo programmu izmanto ne tikai Daugavpils Krievu vidusskolā–licejā, bet arī citās pilsētas skolās. Tāpat skolotājs veiksmīgi palīdz skolēniem sagatavoties dalībai pilsētas, valsts un starptautiskā mēroga olimpiādēm un konkursiem informātikā, kā arī aicina skolēnus izvēlēties tehnisku nozaru profesijas,» stāsta Tildes biznesa attīstības direktore Indra Sāmīte.

Daugavpils Krievu vidusskolas–liceja absolventu vidējā balle izlaiduma eksāmenos programmēšanas pamatos ir 10 balles.

Tildes iedibinātā Tāļa Bērča piemiņas balva un tūkstoš latu stipendija tiek Latvijas informātikas skolotājam par moderno tehnoloģiju rīku izmantošanu mācību procesā, inovatīvu metožu ieviešanu mācību priekšmetu apguvē un skolēnu motivēšanu apgūt informātikas zinības.

Tālis Bērcis ar savu darbu un personīgo piemēru ir mudinājis simtiem citu IT skolotāju aktīvi iesaistīties IT jomas attīstībā gan savā skolā un novadā, gan arī valsts mērogā, norādīts Tildes paziņojumā. T. Bērcis ir izveidojis reģionu IT izglītības ekspertu konferenci LatSTE, bijis izcils Ogres ģimnāzijas pedagogs, kā arī Ogres Interneta centra un Ogres rajona Pašvaldību vienotās informācijas centra vadītājs.

Db.lv jau rakstīja, ka 2012. gadā balvu saņēma Smiltenes ģimnāzijas informātikas skolotājs Andrejs Miķis.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām