Mazumtirdzniecība

Tallinā pēc rekonstrukcijas atklāj paplašināto t/c Ülemiste

Lelde Petrāne, 23.10.2014

Vizualizācija

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Galactico tirdzniecības centru attīstītājs un apsaimniekotājs Linstow Center Management (LCM) pēc rekonstrukcijas Tallinā 23.oktobrī atklāj tirdzniecības centru Ülemiste. Centra rekonstrukcijā, kas ilga no pērnā gada septembra līdz šā gada oktobrim, Linstow ieguldīja 40 miljonus eiro, pastāstīja pārstāve Aija Liepiņa.

«Kopš t/c Ülemiste atvēršanas 2004. gada aprīlī ir pagājuši desmit darbības gadi. Lai attīstītos kopsolī ar pilsētu, apkārtējo vidi un tās infrastruktūru, kā arī lai apmierinātu aizvien pieaugošo pircēju pieprasījumu pēc plašāka veikalu klāsta un preču izvēles, no kā izriet arī nomnieku augošais pieprasījums pēc nomas platības, esam īstenojuši tirdzniecības centra rekonstrukciju,» par projekta realizēšanu stāsta Frode Gronvold, LCM valdes priekšsēdētājs.

Pēc rekonstrukcijas līdzšinējā tirdzniecības centra platība (GBA) būs divkāršota - no 49 700 kv.m. uz 92 500 kv.m., un līdzšinējo 160 veikalu vietā tagad būs iespēja apmeklēt 205 dažādus veikalus, kafejnīcas un restorānus. Tirdzniecības centra paplašināšanas laikā izbūvēta 13 400 kv.m. daudzstāvu autostāvvieta.

Līdz ar paplašināšanos klāt nākuši tādi zīmolu veikali kā H&M, H&M Home, Zara, Mohito, Reserved, Crop, Sinsay, House, Sports Direct, River Island, Tommy Hilfiger,Next, Calvin Klein, Tom Taylor, Marc O’Polo un citi.

Tiks ieviesti arī vairāki pakalpojumi: bērnu ratiņu noma, invalīdu ratiņu noma cilvēkiem ar kustību traucējumiem un veciem cilvēkiem, digitāls transporta kustības saraksts, mobilo telefonu uzlāde.

Interjerā izmantoti dabas motīvi - akmens, ziedi, koki, ūdens, saule. Sadarbībā ar The Sound Agency radītas speciālas muzikālās versijas dažādām tirdzniecības centra zonām.

T/c Ülemiste ir pirmais tirdzniecības centrs Baltijā, kurš plāno iegūt ilgtspējīgi būvēto ēku sertifikācijas sistēmas BREEAM (British Research Establishment Environmental Assessment Method) sertifikātu.

Galactico tirdzniecības centru attīstītājs (t/c Alfa, Galerija Centrs, Mols, Dole, Origo) un nekustamā īpašuma apsaimniekotājs SIA Linstow Center Management Latvijā darbojas 17 gadus. Kopējā LCM apsaimniekojamā tirdzniecības centru platība Latvijā ir 230 000 m², bet visā Baltijā 275 000 m².

Komentāri

Pievienot komentāru