Transports un loģistika

Tallinas tramvaja un Rail Baltica savienojamību pētīs Egis Rail S.A.

Dienas Bizness, 15.03.2018

Foto: Ieva Čīka/ LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Noslēdzoties iepirkumu procedūrai, 2018. gada 27. februārī kopuzņēmums RB RAIL AS, Igaunijas Ekonomisko lietu un komunikāciju ministrija un franču kompānija Egis Rail S.A. ir parakstījuši sadarbības līgumu par tramvaja vai dzelzceļa līnijas, kas savienotu Rail Baltica Ulemistes (Ülemiste) pasažieru termināli ar Tallinas pasažieru ostu (Vanasadam), tehniskās un ekonomiskās iespējamības izpētes veikšanu, informē RB Rail Komunikācijas un sadarbības ar valsts iestādēm vadītāja Ilze Rassa.

Parakstītā līgumcena ir 170 984 EUR (neieskaitot PVN).

I. Rassa informē, ka atklāta konkursa rezultātā, pakalpojuma sniedzējam ir jāveic tehniskās un ekonomiskās iespējamības izpēte, lai noskaidrotu vismaz trīs alternatīvas pasažieru transportēšanas savienojumam starp Tallinas pasažieru ostu un RailBaltica Ulemistes pasažieru termināli, jāsagatavo savienojuma izdevumu un ieguvumu analīze un jāiesaka līnijas izvietojuma skices optimālo risinājumu, kas būs būtiska informācija būvprojektēšanas fāzē.

Pētījuma gala ziņojums ir jāiesniedz 2018. gada rudenī.

Kopumā atvērtajā iepirkuma konkursā savus piedāvājumus iesniedza K-Projekt AS, Ardanuy Ingenieria S.A., Egis RailS.A. un IDOM Consulting kopā ar Engineering Architecture S.A.U. un Sweco Projekt AS, Egis Rail S.A..

Egis Rail S.A. ir Egis Grupas uzņēmums, kas specializējas pilsētvides un dzelzceļa transporta veidos: metro, tramvaju un dzelzceļu līniju izveidē.

RB RAIL AS ir daudznacionāls Igaunijas, Latvijas un Lietuvas kopuzņēmums, kas tika izveidots, lai īstenotu RailBaltica projektu.

Komentāri

Pievienot komentāru