Tirdzniecība un pakalpojumi

Tallink uz prāmja MS Star ieviesis pašapkalpošanās servisu

Žanete Hāka, 21.06.2016

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Tallink uz prāmja M/S Star, kas kursē maršrutā Tallina-Helsinki, veikalā Supermarket, ieviesusi iepirkšanās pašapkalpošanās servisu – Qshopping, informē uzņēmums.

Šis pašapkalpošanās serviss ir līdzīgs kā vairākos lielveikalos krastā Igaunijā un Zviedrijā, kur klientiem ir iespēja pašiem noskenēt izvēlētās preces un samaksāt par tām speciālā maksājumu kioskā, neizmantojot standarta kases pakalpojumu.

Klientu atsauksmes par šo iespēju un pašapkalpošanās servisa izmantošanu M/S Star veikalā Supermarket būs arī kā pamats, lai izvērtētu, vai nākotnē šādu servisu ieviest un piedāvāt arī uz citiem kompānijas kuģiem.

Qshopping paredz, ka pirkumu veikšanai ir jāizmanto iekāpšanas karte, ko reģistrācijas laikā saņem katrs pasažieris. Iekāpšanas karte satur arī informāciju par pasažiera piederību klientu programmai Club One. Līdz ar to bonusa punkti par veikto pirkumu uz klienta Club One konta tiek pārskaitīti automātiski. Pēc tam, kad ir noskenētas visas izvēlētās preces, apmaksu par pirkumu var veikt ar jebkuru maksājuma karti, kas tiek pieņemta pirkumu apmaksai uz Tallink prāmjiem.

Iepērkoties kuģa veikalā, klientiem ir iespēja atlasīt preces, tās noskanēt ar Joya mobilo skeneri un izvēlētas preces uzreiz likt pirkumu somā, kas atrodas groziņā vai ratiņos.

Komentāri

Pievienot komentāru