Tautsaimnieki saņem Atzinības krusta IV šķiru

2011. gada 03. maijs plkst. 19:09
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Par nopelniem Latvijas valsts labā Atzinības krusta IV šķiru no Valsts Prezidenta Valda zatlera saņema vairāki metālapstrādes, lauksaimniecības un būvniecības nozares pārstāvji, liecina Ordeņa kapituala paziņojums. Atzinības krusta IV šķiru saņēma ilggadējais Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas valdes priekšsēdētājs un direktors Vilnis Rantiņš, metāla tirdzniecības un metālapstrādes a/s Severstaļlat valdes priekšsēdētājs un ģenerāldirektors Andrejs Aleksejevs, lauksaimnieks, Rundāles novada zemnieku saimniecības Sējas īpašnieks Āris Burkāns un ilggadais būvniecības speciālists Jānis Lancers.

Atzinības krusts (Croix de la reconnaissance) ir 1938. gadā Latvijas Republikā izveidots apbalvojums par izcilu Tēvijas mīlestību un par sevišķiem nopelniem valsts, sabiedriskajā, kultūras, zinātnes, sporta un izglītības darbā. Kopš 2004. gada Atzinības krustam ir piecas šķiras, lielā un mazā sevišķās pakāpes goda zīme un triju pakāpju goda zīmes.

Titulatūra: pirmā šķira — lielkrusta komandieris, otrā šķira — lielvirsnieks, trešā šķira — komandieris, ceturtā šķira — virsnieks un piektā šķira — kavalieris.

Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām