TechHub vadītāja: šobrīd TechHub telpās kļūst šauri

2013. gada 25. jūlijs plkst. 14:55
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

TechHub Rīgas birojā šobrīd kļūst diezgan šauri, arvien piesakoties jauniem tehnoloģiju uzņēmumiem, tāpat arī vairākas TechHub jau strādājošo start-up komandas kļūst kuplākas, Db.lv stāstīja IT uzņēmumu organizācijas TechHub vadītāja Alise Lezdiņa.

«Šā brīža tendence ir arī jau esošajiem uzņēmumiem, kas šeit darbojas kopš TechHub pirmsākumiem vai kas ieguvuši papildus finansējumu, paplašināties un pieņemt jaunus darbiniekus, tādēļ arī telpās kļūst mazliet šaurāk, tomēr pozitīvi ir tas, ka ir redzami rezultāti - uzņēmumi aug un attīstās,» pauda A. Lezdiņa.

Lai pieteiktos TechHub, galvenie atlases kritēriji ir tas, lai uzņēmums ir orientēts uz produktu un lai tas orientējas uz pasaules tirgu. Tāpat tiek pievērsta uzmanība tam, lai start-up komanda spētu iejusties TechHub «komūnā», iepriekš jauno uzņēmumu pārstāvjiem skaidrojot, kādi ir TechHub iekšējie pasākumi, ikmēneša tikšanās u.tml., Db.lv skaidroja A. Lezdiņa.

Tāpat tiek pārskatīti jau esošie uzņēmumi, kas TechHub darbojas kopš tā dibināšanas. «Ja viņiem neiet tik labi, kā gribētos, tad pārrunājam, vai nav kaut kas jāmaina darbības stratēģijā,» stāsta TechHub vadītāja.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi