Tehnika Auce paplašina noieta ģeogrāfiju

2012. gada 29. novembris plkst. 8:45
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Lai paplašinātu savu izstrādājumu noieta ģeogrāfiju, SIA Tehnika Auce pēc ASV kompānijas pasūtījuma sākusi zemes greiferu ražošanu.

Tādējādi uzņēmums līdzās savu produktu piegādēm uz Eiropu un Krieviju pievienos arī citu pasaules reģionu – Ameriku.«Ar šo Amerikas kompāniju sadarbojāmies jau pirms krīzes, kad tai tika sūtītas Aucē ražotās industriālās detaļas, bet tagad atjaunojam sadarbību un piegādāsim gan greiferus lauku līdzināšanai, gan arī industriālās detaļas,» stāsta SIA Tehnika Auce valdes loceklis Prans Lignickis.

Šim izstrādājumam varētu būt ļoti plašs noieta tirgus – gan Amerikā, gan Āfrikā, gan Āzijā, gan arī tepat Eiropā, taču tas ir pasūtītāja ziņā.

Pašlaik uzņēmuma izstrādājumiem divi lielākie noieta tirgi ir Zviedrija  un Krievija. «Uz Krieviju pārsvarā tiek eksportētas kokapstrādes iekārtas – dažādi lentzāģi – gan vienkāršāki, gan arī sarežģītāki, ar lielāku automatizācijas pakāpi,» stāsta P. Lignickis. Krievijas pasūtītāji ir pietiekami aktīvi, un lentzāģi regulāri ceļo uz šo kaimiņvalsti. Savukārt uz Zviedriju vairumtirgotājam  tiek sūtīti Aucē ražotie maza izmēra apaļkoksnes iekrāvēji, hidrodzinēji un piekabes. Viņš arī norāda, ka neprognozējamā situācija ar ES daudzgadu budžetu, Grieķijas parādu krīze, vairāku eirozonas valstu smagā finansiālā situācija ir reflektējusies uz pircēju aktivitātēm.

Visu rakstu lasiet laikrakstā Dienas bizness.

Laikraksta abonentiem elektroniskā versija DB arhīvā.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām