Tehnoloģijas

Tehnoloģiju eksperti Rīgā pārrunās digitālās revolūcijas perspektīvas

Jānis Vēvers, 25.11.2016

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Jau svētdien Rīgā sāksies tehnoloģijām, dzīvesstilam un jaunajiem jeb startup uzņēmumiem veltīts festivāls Digital Freedom Festival, kura centrālā tēma ir digitālā revolūcija, tās ietekme uz biznesu, politiku un dzīvesstilu

Tiem, kuri netiek uz festivālu, pasākuma konferences daļu 28. un 29. novembrī būs iespēja vērot tiešraidē Lattelecom televīzijas kanālā 360TV Ideja, kā arī Shortcut aplikācijā.

Paredzēts, ka festivāla trijās dienās Rīgā pulcēs vairāk nekā 1000 ar tehnoloģijām saistītu uzņēmēju, ekspertu, politikas veidotāju un investoru no visas pasaules. Viņi meklēs atbildes, kā politikas veidotāji, uzņēmēji un sabiedrība var labāk sadarboties, lai izmantotu tehnoloģiju radītās priekšrocības. Kopā ar starptautisku padomdevēju komandu ir definētas četras galvenās festivāla tēmas – e-pārvaldība un valstu nākotne, dalīšanās ekonomikas iespējas un riski, viedo pilsētu attīstība, kiberdrošība, kā arī citas tēmas, kas saistītas ar digitālo brīvību.

«Mēs ticam, ka Rīgai ir visi priekšnoteikumi, lai tā kļūtu par vienu no ietekmīgākajām pasaules tehnoloģiju un startup kopienas izaugsmes vietām. Latvijā ir augsti attīstīta infrastruktūra, un mēs esam gatavi piedāvāt savas zināšanas, pieredzi un tehnoloģijas šī mērķa sasniegšanai. Atbalstot jauno uzņēmumu izaugsmi un veicinot investīcijas tehnoloģiju attīstībā, mēs varam padarīt biznesa vidi pievilcīgāku un attīstīt vietējos talantus,» uzskata festivāla stratēģiskā partnera Lattelecom attīstības un mārketinga direktore Kerli Gabriloviča.

Sadarbībā ar pasaules ietekmīgāko akseleratoru 500 Startups no ASV festivāla laikā notiks startup ideju konkurss, kura ietvaros jaunie uzņēmēji varēs piesaistīt investorus un mediju uzmanību. Labākie startup uzņēmumi saņems uzaicinājumu uz pārrunām dalībai 500 Startups akseleratoru programmai Silīcija ielejā ASV.

Savukārt meistarklasēs startup uzņēmēji varēs apgūt zināšanas, kā piesaistīt investorus un Eiropas Savienības fondu līdzekļus, uzlabot mārketinga un pārdošanas rezultātus, veicināt uzņēmuma izaugsmi.

Sadarbībā ar Lattelecom

Komentāri

Pievienot komentāru