Tele2 Rīgā un Pierīgā uzbūvē 11 jaunas bāzes stacijas

2017. gada 27. novembris plkst. 13:16
Autors: Rūta Lapiņa
Dalies ar šo rakstu

Mobilo sakaru operators «Tele2» Rīgā un Pierīgas rajonos rudenī uzbūvējis 11 jaunas bāzes stacijas, kas spēj nodrošināt 4G+ interneta ātrumu, informē uzņēmuma pārstāvji.

«Mobilais internets ir visstraujāk augošais mobilo sakaru pakalpojums, un tā piedāvātie ātrumi jau šobrīd daudzviet pārspēj pieejamā DSL jeb vadu interneta iespējas. Jāatzīmē arī, ka Latvijā visblīvāk apdzīvotie ir tieši Rīgas un Pierīgas rajoni, līdz ar to šajā teritorijā ir īpaši svarīgi ne vien nodrošināt atbilstošu mobilā interneta ātrumu, bet arī pietiekošu tīkla kapacitāti, lai varētu apkalpot lielu klientu skaitu vienlaicīgi,» stāsta «Tele2» tehniskā direktore Līga Krūmiņa.

Stacijas aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām augstvērtīgai balss sakaru kvalitātei un ātra mobilā interneta nodrošināšanai. Kopumā rudens mēnešos operators savu bāzes staciju tīklu papildināja ar 19 jaunām bāzes stacijām visā Latvijas teritorijā.

«Tele2» ir daļa no «Tele2 AB» grupas, kurai ir 17 miljoni klientu astoņās valstīs. «Tele2» ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas darbojas vienoti visās Baltijas valstīs.

Dalies ar šo rakstu