Tele2 sarucis gan apgrozījums, gan peļņa

2013. gada 18. jūlijs plkst. 10:01
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Mobilo sakaru operatora Tele2 apgrozījums šā gada otrajā ceturksnī veidoja 17,9 miljonus latu, savukārt peļņa no pamatdarbības jeb EBITDA  – 5,7 miljonus latu, informē kompānija.

Pērnā gada attiecīgajā laika posmā Tele2 apgrozījums veidoja 20 milj. Ls, kas savukārt ir 20% kritums attiecībā pret 2011. gada otro ceturksni. Uzņēmuma EBITDA (peļņa pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas) pērnā gada otrajā ceturksnī bija 7,1 milj. Ls.

Uzņēmuma rentablitāte šā gada otrajā ceturksnī bija 32% apmērā. Jāteic, ka pagājušā gada otrajā ceturksnī Tele2 rentablitāte bija 35% apmērā.

2013. gada pirmajā pusgadā Tele2 strādāja ar 37,3 miljonu latu apgrozījumu un 12,2 miljonu latu peļņu  no pamatdarbības jeb EBITDA. Rentabilitātes rādītājs šā gada pirmo sešu mēnešu laikā veidoja 33%.

Šā gada otrajam ceturksnim raksturīga lielāka klientu aktivitāte un mobilo sakaru patēriņš. Norunāto minūšu skaits Tele2 tīklā pieaudzis par 12%, bet mobilā interneta datu apjoms palielinājies par 59%, salīdzinot ar to pašu periodu pērn, stāsta Tele2 valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

Db.lv jau rakstīja ka darbības rādītāji šā gada otrajā ceturksnī pasliktinājušies Latvijas Mobilajam telefonam (LMT).  

Dalies ar šo rakstu