Terehovā ceļu tīrītāji atrodas grāvī, kravas automašīnu kustība - apturēta

2008. gada 26. marts plkst. 9:20
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Kā biznesa portālu Db.lv informēja Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Preses un sabiedrisko attiecību dienesta priekšniece Jevgēnija Korne, Terehovas robežkontroles punktā patlaban kravas automašīnu kustība ir pilnībā pārtraukta. Turklāt automašīnas, kuras nosūtītas veikt ceļu tīrīšanas darbus, atrodas grāvī.

J. Korne šorīt medijus informēja, ka "šonakt ap plkst.01:00, izbraucot kravas automašīnām no Terehovas robežkontroles punkta teritorijas uz maksas stāvvietu, uzreiz aiz barjeras kravas mašīnas iestrēga. Apmēram 100 metrus pirms robežkontroles punkta teritorijas iestrēga viena kravas automašīna virzienā uz Krievijas Federāciju un otra kravas automašīna virzienā uz Latvijas Republiku, līdz ar to bija paralizēta kustība abos virzienos. Uz Krievijas Federāciju nevarēja tikt arī reisa autobuss Rīga-Maskava, kas atradās uzreiz aiz šīm kravas automašīnām".

Tikko, sazvanoties ar J. Korni, Db.lv noskaidroja, ka situācija patlaban ir pasliktinājusies un kravas automašīnu plūsma ir pilnībā pātraukta. Turklāt sniegot tik spēcīgi, ka arī mašīnas, kuras nosūtītas veikt tīrīšanas darbus, nespējot ar tiem tikt galā un iebraukušas grāvī.

Šorīt 8.00 Terehovā, izbraucot no Latvijas, rindā gaidīja 400 kravas automašīnas.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām