Tiesa apstiprina Dzintara TAP pasākumu plānu un dod divus gadus tā izpildei

2017. gada 18. janvāris plkst. 13:55
Autors: LETA
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesa šodien apstiprinājusi parfimērijas un kosmētikas ražotāja Dzintars iesniegto tiesiskās aizsardzības procesa (TAP) pasākumu plānu.

Kā informēja tiesā, šodien tika apmierināts akciju sabiedrības pieteikums un akceptēts TAP pasākumu plāns tā 29.decembra redakcijā.

Tiesa noteikusi divus gadus plānā minēto pasākumu īstenošanai.

Zemgales priekšpilsētas tiesa pērn 17.oktobrī ierosināja Dzintara TAP lietu.

Uzņēmuma pārstāvji toreiz skaidroja, ka divas krīzes, no kurām viena bija 2008.gadā, bet otra 2014.gadā, veicinājušas Dzintara tradicionālo tirgu samazināšanos, pārdošanas apmēru kritumu un apgrozāmo līdzekļu trūkumu. Tādējādi uzņēmumam uzkrājušies parādi.

Dzintars 2015.gadā strādāja ar 5,911 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi palielinājās par 76% - līdz 2,633 miljoniem eiro.

Dzintars ir parfimērijas un biokosmētikas izstrādātājs un ražotājs. Dzintara sortimentā ir vairāk nekā 1000 veidu kosmētikas, parfimērijas produktu, kā arī dekoratīvās kosmētikas izstrādājumu. Kompānija ir reģistrēta 1991.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2,817 miljoni eiro.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām