Auto

Tikai laikrakstā Dienas bizness: Latvijas uzņēmēji stūrē jaunus luksusauto

Lato Lapsa, Pietiek.com, speciāli DB, 22.01.2016

22. janvāra DB vāks

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Latvijas uzņēmumu autoparkus pērn papildinājusi ekskluzīvu spēkratu plejāde, atsevišķiem vērtīgāko auto pirkumiem biznesa pārstāvji tērējuši vairāk nekā 200 tūkst. eiro, liecina Dienas Biznesa apsekojums.

Uzņēmējos tautsaimniecības izaugsme ir radījusi lielākas drošības un stabilitātes sajūtu. To uzskatāmi apliecina Ceļu satiksmes drošības direkcijas dati par pērn Latvijas uzņēmumu iegādātajām automašīnām. Šodien publicējam pārskatu par dārgākajiem Latvijas uzņēmējsabiedrību pērn iegādātajiem auto, par katru modeli minot arī aptuvenu tā cenu un īsu raksturojumu, kas varētu palīdzēt aptvert – kāpēc šī automašīna konkrētajam uzņēmumam šķitusi nepieciešama tā uzņēmējdarbībai vai arī paša uzņēmēja priekam, statusam un komfortam.

Līga Bite, SIA Lattelecom komunikāciju speciāliste - par uzņēmuma jauno BMW X5 Xdrive 30D: «Minētā automašīna ir Lattelecom dienesta automašīna, ko darba vajadzībām izmanto galvenais izpilddirektors Juris Gulbis, kurš tāpat kā jebkurš Lattelecom darbinieks par transporta līdzekļa lietošanu privātām vajadzībām atlīdzina degvielas izmaksas, kā arī maksā nomas maksu.»

Vita Noriņa, SIA Arčers sabiedrisko attiecību speciāliste - par uzņēmuma jauno BMW X6 Xdrive 30 D: «Automašīnu, par ko interesējāties, izmanto kompānijas darbinieks. Līdz ar to uzskatām, ka drīkstam izmantot savas tiesības atturēties no papildus publiskajiem komentāriem par šo jautājumu.»

Plašāks auto apskats un uzņēmumu komentāri - 22. janvāra laikrakstā Dienas Bizness.