Tiks paplašināts LaserWash auto bezkontakta mazgātuvju tīkls 

«SEB banka» ir piešķīrusi 415 tūkstošu eiro ilgtermiņa aizdevumu uzņēmumam «Auto Rings», aizdevumam piesaistot Attīstības finanšu institūcijas «ALTUM» garantiju 80% apmērā no šīs summas. Līdzekļi tiks ieguldīti auto bezkontakta mazgātuvju tīkla paplašināšanas projekta līdzfinansēšanā – uzņēmums uzstādīs divas jaunas «LaserWash 360 Plus» robotizētās auto mazgātuves, kas darbojas bez cilvēka iesaistes.

Laura Mazbērziņa, 11.06.2018
1/2

Foto: publicitātes

Viena no automātiskajām bezkontakta mazgātuvēm tiks uzstādīta Purvciemā, bet otra Ādažos pie tirdzniecības centra «Apelsīns». Rīgā jau šobrīd darbojas viena «LaserWash» auto robotizētā mazgātuve – tā atrodas «Auto Rings» centrā, Senču ielā 2F.

«LaserWash 360 Plus» ir ASV ražota iekārta. Iebraucot mazgātuvē, vispirms tiek veikta automobiļa skenēšana, lai atbilstoši gabarītiem izvēlētos optimālus mazgāšanas režīmus. Atkarībā no klienta izvēlētās programmas, auto mazgāšanas procesā tiek lietoti vairāki auto ķīmijas līdzekļi, bet mazgāšana tiek veikta vienlaicīgi ar 18 augstspiediena sprauslām. Vienas automašīnas mazgāšana aizņem no četrām līdz deviņām minūtēm, atkarībā no mazgāšanas programmas un auto lieluma. «Auto Rings» piedāvā piecas auto mazgāšanas programmas.

««Auto Rings» ir pirmais centrs Baltijā, kuram ASV ražotājs «PDQ Manufacturing Inc» ir uzticējis iespēju uzstādīt bezkontakta automātiskās auto mazgāšanas iekārtas. Pēc gadu ilgas iekārtas pārbaudes, esam nolēmuši šo pakalpojumu piedāvāt plašākam klientu lokam. Pašu līdzekļiem esam izstrādājuši oriģinālu paviljona konstrukciju, kas ļaus iekārtai strādāt autonomi, to uzstādot mūsu izvēlētajā vietā. «SEB bankas» un «ALTUM» sniegtais atbalsts ļaus mums strauji ieviest šo pakalpojumu Rīgā un apkārtnē, relatīvi īsā laika posmā uzstādot 10 līdz 20 šāda tipa autonomus paviljonus. Plānojam pakāpeniski uzsākt darbību arī citās Eiropas valstīs,» komentē Sergejs Upadiševs, «Auto Rings» valdes loceklis.

Tev varētu interesēt arī:

Rīgā gatavojas izplesties LaserWash automazgātavu tīkls

Jaunākais izdevums