Tiks slēgta satiksme Varoņu ielas posmā

2011. gada 14. marts plkst. 18:18
Autors: Ritvars Bīders
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Lai Austrumu maģistrālei izbūvētu estakādes laiduma konstrukcijas virs Varoņu ielas, no otrdienas, 15.marta, 150 metrus garā posmā abos virzienos tiks slēgta satiksme visa veida transporta līdzekļiem Varoņu ielā, informē Rīgas domes Satiksmes departaments (RDSD). Satiksme tiks slēgta Varoņu ielas posmā pie Meža prospekta un būvdarbi ilgs aptuveni 40 darba dienas. RDSD lūdz iedzīvotājus sekot ceļa norādēm.

Būvdarbi Varoņu ielas posmā nepieciešami, lai līdz šā gada beigām varētu pabeigt darbus pie Austrumu maģistrāles posma.

Saskaņā ar Rīgas attīstības plānu 2006. - 2018. gadam, Austrumu maģistrāle paredzēta kā viena no maģistrālo ielu tīkla sastāvdaļām pilsētas centra apbraukšanai. Tā nodrošinās tranzīta satiksmes kustību, uzņemot galvenās pilsētas starprajonu transporta slodzes un izvadot to uz ārējo ceļu tīklu.

Austrumu maģistrāle atslogos Rīgas vēsturisko centru, Daugavas krastmalu un 11.novembra krastmalu no kravu autotransporta un tranzīta satiksmes, savienojot Viestura prospektu ar Dienvidu tiltu.

Atklāta konkursa rezultātā būvdarbus veic a/s A.C.B.. Saskaņā ar līgumu Austrumu maģistrāli paredzēts pabeigt līdz šā gada oktobrim.

Plašāka informācija par satiksmes organizācijas izmaiņām pieejama Satiksmes departamenta mājas lapā.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām