Tiks uzsākta naftas produktu atsūknēšana no Golden Sky

2007. gada 23. janvāris plkst. 12:56
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Kuģim Golden Sky ir nodrošināta elektroapgāde, izmantojot avārijas dīzeļģeneratoru, Db.lv informēja Jūras spēku štāba Preses un informācijas virsniece Iveta Kraule. Tā kā dīzeļģenerators strādā ar pārtraukumiem, tiks nogādāts papildus vēl viens, lai nodrošinātu nepārtrauktu strāvas padevi.

Šodien tikšot pabeigta nogādātā glābšanas aprīkojuma montāža un otra dīzeļģeneratora uzstādīšana. Tiks uzsākti darbi mašīntelpas attīrīšanā no naftas produktiem, pēc kuru pabeigšanas tie tiks iepumpēti balsta tankos.

Izmantojot Ventspils ostas tankkuģi Užava, tiks uzsākta naftas produktu atsūknēšana no kuģa Golden Sky un nogādāšana krastā utilizācijai.

Šodien ir paredzēta naftas piesārņojuma ierobežojošo bonu izveidošana ap kuģi. Glābšanas kompānijas pārstāvji turpināšot izstrādāt detalizētu plānu par kravas izkraušanas pasākumiem. Krasta apsardze ir pieprasījusi informāciju par to, kādus resursus, kuģus un citi peldlīdzekļus glābēji izmantos šīs operācijas veikšanai un par kravas tālāko likteni. Krasta apsardzes dienesta pārstāvji turpinot kontrolēt kuģa stāvokli, koordinēt veicamos pasākumus starp iesaistītām pusēm.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām