Tirdzniecības centrā Olimpia atklāšanai gatavo SportsDirect.com veikalu

2015. gada 18. jūnijs plkst. 14:39
Dalies ar šo rakstu

Kā liecina Pārdaugavā esošajā tirdzniecības centrā Olimpia izvietotais informatīvais plakāts, tur drīzumā tiks atvērts sporta preču tirgotāja SportsDirect.com veikals.

Sports Direct International ir britu mazumtirdzniecības grupa, kuras pirmsākumi meklējami 1982. gadā. Uzņēmums ir Apvienotās Karalistes lielākais sporta preču mazumtirgotājs un pārvalda simtiem veikalu daudzviet pasaulē.

Plašāku informāciju par veikala atvēršanu Olimpia pagaidām nav sniegusi.

Investējot 100 000 eiro, šā gada sākumā iepirkšanās centrā Olimpia tika atvērts jauns ātrā ēdinātāja Subway bistro.

2014. gada sākumā iepirkšanās centrs Olimpia publiski izziņoja stratēģijas maiņu un informēja par plānu izveidot pirmo factory outlet centru Baltijā. Tika plānots, ka projekta sekmīgas attīstības gaitā pirmā outlet tirdzniecības centra kārta tiks atklāta jau 2014. gada nogalē. Šie plāni gan pagaidām nav īstenojušies. 

Pirmajā iepirkšanās centra Olimpia projekta kārtā bija plānots atvērt aptuveni 8000 kvadrātmetrus lielu outlet tirdzniecības platību ar kopumā 30 veikaliem, kas piedāvā modes un sporta zīmolu produkciju no to ražotnēm. Vienlaikus bija paredzēts saglabāt arī esošā pirmā stāva koncepciju ar pārtikas un citu pirmās nepieciešamības preču un pakalpojumu tirdzniecības vietām.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām