Tīrīšana arī Autotransporta direkcijas valdē

Autors: Elīna Pankovska
2010. gada 16. decembris plkst. 13:14

Ir notikušas izmaiņas Autotransporta direkcijas valdē, DB apstiprināja Satiksmes ministrijas pārstāve Ilze Eida. Viņa piebilda, ka visa valde gan neesot nomainīta.

I.Eida arī norādīja, ka patlaban tuvāku informāciju sniegt nevar, bet šodienas laikā esot plānots izplatīt paziņojumu, kurā būs konkretizēts, kādas izmaiņas notikušas.

Satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS) iepriekš Dienai norādīja, ka plānots mainīt vēl vairāku uzņēmumu valdes un jau šonedēļ, iespējams, izmaiņas notiks arī kapitālsabiedrību Latvijas autoceļu uzturētājs un Latvijas valsts ceļi valdēs.

Viņš valsts uzņēmumu vadībā vēlas redzēt cilvēkus, kas sevi ir pierādījuši un spēj nodrošināt lielāku finanšu pārraudzību.

U.Augulis pieļauj, ka varētu nemainīt, piemēram, Latvijas dzelzceļa valdes priekšsēdi Uģi Magoni, kurš savukārt bijis Aināra Šlesera (LPP/LC) cilvēks vai Latvijas pasta vadītāju Aivaru Veisu, kurš līdz šim nav bijis nevienā partijā.

Jāatgādina, ka 15.decembrī tika nomainīta lidostas Rīga valde. Valdes priekšsēdētāja amatā tika iecelts Arnis Luhse. Valdes locekļu amatos iecelti – Aldis Mūrnieks, Andis Damlics un Verners Lūsis. Līdz ar to no amatiem atsaukti Krišjānis Peters, Jānis Ķuzulis, Vents Balodis, Toms Nāburgs un Helēna Ruduša.

Iepriekš lidostu vadīja Krišjānis Peters, kurš ilggadējo valdes priekšsēdi Dzintaru Pomeru nomainīja sava partijas līdera, satiksmes ministra Aināra Šlesera (LPP/LC) laikā pirms gandrīz četriem gadiem.