TNT paplašina ekonomiskās piegādes

2006. gada 07. decembris plkst. 12:46

Starptautiskā kurjerpasta kompānija TNT Express ir paplašinājusi ekonomiskās piegādes no Eiropas uz visām pasaules valstīm, Db.lv informēja SIA TNT Latvia mārketinga un pārdošanas daļas vadītāja Irina Stepanova.

Ekonomiskās piegādes tiek nodrošinātas ar pakalpojumu Economy Express, kas tagad ir pieejams uz vairāk kā 200 pasaules valstīm, un ir īpaši izdevīgs nelielu preču partiju nosūtīšanai. Economy Express atšķirībā no avio piegādēm ar pakalpojumu Global Express ir radīts tādiem klientiem, kam ir vajadzība pēc ekonomiskākām un mazāk steidzamām sūtījumu piegādēm. Piemēram, klienti ar TNT ekonomiskajām piegādēm tagad varēs nosūtīt pakas un kravas uz tādām valstīm kā Āfriku, Āziju, ASV, NVS valstīm un uz pārējiem pasaules reģioniem.

"Mēs esam lepni, ka TNT Express ir pirmā ekspress piegādes kompānija pasaulē, kas nodrošina ekonomisko piegāžu pārklājumu uz visām pasaules valstīm. Pateicoties tam, ka TNT ir divu veidu transporta tīkli - gaisa un sauszemes, mēs spējam lietderīgi izmantot transporta resursus, apvienojot abus šos tīklus un tādējādi nodrošinot klientiem plašākas sūtīšanas iespējas pa visu pasauli par zemākām izmaksām," norāda TNT Latvia direktors Mārtiņš Gerkens.

Papildus Economy Express paplašināšanai, TNT ir palielinājis arī to valstu skaitu, no kurām var saņemt importu ar apmaksu Latvijā, turklāt tarifi importam ir tādi paši kā eksportam. Kopējais šo valstu skaits, no kurām var saņemt importu ar apmaksu pasūtītāja valstī ir 115.