Tonus Elast vaino Lauma Distribution negodīgā konkurencē

2011. gada 05. janvāris plkst. 15:18
Autors: BNS
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Elastīgo medicīnisko izstrādājumu ražotājs Tonus Elast iesniedzis prasību Liepājas tiesā, prasot tekstila ražotāja Lauma Fabrics meitasuzņēmumam Lauma Distribution atzīt negodīgu konkurenci.

Liepājas tiesā aģentūra BNS uzzināja, ka Tonus Elast no Lauma Distribution vadības - Valērija Beļikova un Romāna Gramiko - prasa atzīt negodīgu konkurenci un vēlas no uzņēmuma piedzīt 23,4 tūkstošu latu lielus zaudējumus.

Tonus Elast pirms tiesas sēdes atturējās komentēt savu prasību, savukārt ar Lauma Distribution pārstāvjiem aģentūrai BNS neizdevās sazināties. Tonus Elast prasību Liepājas tiesā plāno skatīt 12.oktobrī.

Uzņēmums Lauma Distribution izveidots 2009.gada martā, lai attīstītu medicīnisko izstrādājumu - elastīgo saišu, pārsēju, jostu un citu - virzību lielākajos Lauma Fabric tirgos. Savukārt Tonus Elast ir līderis elastīgās šķiedras medicīnisko izstrādājumu izgatavošanā Baltijā. Uzņēmums savu produkciju izplata 30 valstīs.

Tonus Elast ir arī meitasuzņēmums Krievijā, pārstāvniecība Kazahstānā, bet pagājušogad ar sadarbības partneri Lielbritānijā tas izveidojis kopuzņēmumu Tonus Europe Limited.

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām