TP jaunieši prasa partijai veidot jaunu komandu

2011. gada 21. janvāris plkst. 13:38
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

«Mēs neesam apmierināti! Mēs prasām un pastāvam uz pārmaiņām,» pirms 22. janvārī gaidāmās Tautas partijas Jaunatnes organizācijas (TPJO) gadskārtējās Kopsapulces uzsver organizācijas priekšsēdētājs Mārtiņš Zemītis.

Organizācijas biedri reģionālajos semināros jau esot diskutējuši par Tautas partijas iespējamajiem pārmaiņu virzieniem.

TPJO uzskata, ka partijai ir jāatgriežas pie pamatvērtībām, kas, dibinot Tautas partiju, ierakstītas partijas Manifestā. «Ir skaidrs, ka lablatvijas aizrautībā bijām tās piemirsuši. Mēs bijām aizmirsuši, ka mēs un mūsu vēlētāji nav ultra konservatīvi un negrib, piemēram, obligātu Bībeles mācību skolā, bet ir atbildīgi un saprātīgi,» norāda Zemītis.

Viņš arī uzsver: «Mēs bijām aizmirsuši, ka skaidri definētai ideoloģijai ir izšķiroša nozīme, pildot partijas programmu un vēlētājiem dotos solījumus.»

Organizācija uzskatot, ka partijai ir jāatgriežas pie veselā saprāta politikas – tikai tā Tautas partija varēšot atgūt sabiedrības uzticību. Tāpat Tautas partijai esot nepieciešama jauna komanda.

Tautas partija dibināta 1998. gada 2. maijā. Partija tika pārstāvēta septītajā, astotajā un devītajā Saeimā. Pagājušā gada vasarā tā, apvienojoties ar LPP/LC, Jaunlatvija, Ogres novadam, Latgales tauta un Vienotā Rēzekne, izveidoja partiju apvienību Par labu Latviju, kas piedalījās 10. Saeimas vēlēšanās un ieguva tikai astoņas deputātu vietas. Iepriekš tā bija vadošais politiskais spēks vairāku Saeimas sasaukumu garumā.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām