Traģēdijas kinoteātrī Forum Cinemas cēlonis - strīds par popkorna ēšanu

2011. gada 20. februāris plkst. 13:03
Autors: LETA
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Vakar līdz traģēdijai, kad kinoteātrī Forum Cinemas filmas izskaņā tika nošauts cilvēks, nonākts no strīda par popkorna ēšanu, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija no tiesībsargājošajām iestādēm.

Konfliktā bija iesaistīti divi - 1968. un 1983.gadā dzimuši - vīrieši, kuri agrāk nav bijuši pazīstami. Filmas Melnais gulbis seansa sākumā abi vīrieši sākuši konfliktēt par pārāk skaļu popkorna ēšanu, tad konflikts it kā pierimis, bet seansa beigās atkal eskalējis, līdz jaunākais vīrietis nāvējoši sašāvis vecāko.

Kāda notikuma aculieciniece aģentūrai LETA stāstīja, ka konflikts nav bijis skaļš - pirms šāviena faktiski nekas neesot liecinājis, ka kinozālē ir izcēlies konflikts.

Pēc aculiecinieces teiktā, negadījums noticis filmas Melnais gulbis seansa beigās, kad uz ekrāna jau rādīti titri. No zāles aizmugures pēkšņi atskanējis šāvienam līdzīgs troksnis. Zālē esošie cilvēki bija neizpratnē par notikušo, taču īpaša panika nesekoja, stāstīja lieciniece. Īsi pēc šāviena cilvēki sākuši saukt ārstu, bet iespējamais šāvējs nekur neesot bēdzis.

Kā informēja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes preses pārstāve Sigita Pildava, persona, kura varētu būt izdarījusi šāvienu, ir aizturēta un tiek skaidroti notikušā apstākļi. Pēc policijas sākotnēji sniegtajām ziņām, starp personām bija izcēlies «lokāls konflikts», kas «pāraudzis ieroča pielietošanā».

Aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka aizturētais ir Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes doktorants, kurš savulaik beidzis Policijas akadēmiju, taču mācījies tur civilā kārtā un nav bijis policists. Noziegumā lietotais ierocis bijis legālas izcelsmes.

Forum Cinemas pārstāvji aģentūrai LETA atteicās sniegt jebkādus komentārus par notikušo. Tikmēr Forum Cinemas sestdienas vakarā turpināja darbu kā ierasts un nekas neliecināja par notikušo traģēdiju.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi

Populārākās ziņas

Nepalaid garām