Trikātas siers sāk ražot Trikantāleru

2011. gada 09. marts plkst. 11:16
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

Piena pārstrādes kompānija a/s Trikātas siers uzsākusi puscietā siera Trikantālers ražošanu.

Nozīmīgas investīcijas jaunā produkta izstrādē neesot veiktas, tikai iegādātas siera formas. Pieaugot tā ražošanas apjomiem, tiks domāts par papildu investīciju veikšanu, DB uzzināja uzņēmumā.

Trikātas siers valdes priekšsēdētājs Raimonds Freimanis atklāj, ka produktu portfelī iekļauti divu veidu puscietie sieri – Trikantālers un Trikantālers ar amoliņu. Šobrīd jaunais siers pieejams Mildas tirgū Rīgā, bet jau šomēnes uzņēmums to piedāvās izvērtēšanai lielveikaliem. Jaunais produkts ļaus dažādot uzņēmuma piedāvāto produkcijas sortimentu, kas īpaši svarīgi eksportā.

Jau ziņots, ka Trikātas siers pērn uzsācis eksportu uz Krieviju un šobrīd no saražotā tiek eksportēti 60 %, bet pārējais tiek realizēts vietējā tirgū. R. Freimanis informē, ka Trikātas siers pērn sasniedza 2,6 miljonu Ls apgrozījumu, kas ir divreiz vairāk nekā gadu iepriekš. Savukārt Trikātas siera īpašnieks – kooperatīvā sabiedrība Trikāta KS pagājušo gadu pabeidza ar 14 miljonu Ls apgrozījumu, kas ir vairāk nekā 2009. gadā, kas tas bija 8,8 miljoni Ls.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām