Tumblr darbinieks atklāj neērtības, esot pasakaini bagātam

2013. gada 30. maijs plkst. 12:20
Sadaļa: Atpūta
Dalies ar šo rakstu

Mikroblogošanas vietnes Tumblr pirmais darbinieks Marko Arments (Marco Arment) tikko ieguvis daudz naudas. Precīzāk - viņš to drīz iegūs. Yahoo nauda vēl nav ieripojusi viņa bankas kontā, bet, kad tas notiks, pēc paša Armenta domām, viņa dzīve radikāli nemainīsies, raksta Business Insider.

Viņš apgalvo, ka viņa bagātība - miljoniem dolāru - no vairāk nekā miljardu ASV dolāru vērtā darījuma ar Yahoo, ņemot vērā viņa dzīves uztveri, varētu pat radīt neērtības.

Arments skaidrojis, ka viņš būšot «briesmīgi» bagāts, jo viņš nevēlas pirkt daudz mantu. Arments esot minimālists. Piemērs: viņam bija divas automašīnas, bet viņam tas nepatika, tāpēc no vienas bija jātiek vaļā. «Es ienīstu visus tos mēslus,» Arments saka par lietām, kuras lielākā daļa cilvēku alkst iegādāties.

Kā norāda Arments, kad iegādājas daudz lietu, tad par to visu ir arī jārūpējas, un tas kļūst par neparedzētu šķērsli.

Pat, ja jūs nolīgstat cilvēkus, kuri rūpēsies par jūsu mantām, jums jāvada šie cilvēki un kļūstat par darba devēju. Tad jums jāpieņem darbā vēl vairāk cilvēku, lai vadītu šos cilvēkus un jums ar viņiem nebūtu jāstrādā, uzskata Arments.

Pēc viņa domām, pirmkārt, tas viss ir ļoti dārgi, tāpēc ir jābūt stipri bagātam, lai to «pavilktu». «Otrkārt, pat, ja man ir tik daudz naudas, es nezinu, vai es justos labi, to tērējot šādā veidā,» viņš spriedis.

Db.lv jau rakstīja, ka ASV interneta kompānija Yahoo par 1,1 miljardu dolāru iegādāsies tiešsaistes blogu servisu Tumblr.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi

Populārākās ziņas

Nepalaid garām