Tehnoloģijas

TVNET iegādājas ziņu portālu NovoNews.lv

BNS, 10.11.2011

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Skandināvu mediju koncerna Schibsted sastāvā esošais interneta portāls TVNET iegādājies trešo lielāko krievu valodā strādājošo ziņu portālu NovoNews.lv, aģentūrai BNS pavēstīja TVNET galvenā redaktore Zita Lunde.

Viņa sacīja, ka portāls TVNET apvienos rusTVNET un NovoNews redakcijas, tādējādi izveidojot spēcīgu komandu.

«TVNET mērķis, apvienojot otro un trešo lielāko krievu portālu Latvijā, ir kļūt par tirgus līderi. Jau tuvākajā laikā abu portālu lasītājus gaida saturiskas un vizuālas izmaiņas, taču saglabājot jau lasītāju iemīļotās portālu tradīcijas,» norādīja Lunde.

Atsaucoties uz pētījumu kompānijas Gemius šā gada septembra datiem, viņa informēja, ka rusTVNET pēdējā gada laikā auditoriju ir palielinājis par 70%, sasniedzot 250 265 unikālos apmeklētājus mēnesī, savukārt portāla NovoNews mēneša auditorija ir 107 942 lasītāji mēnesī.

TVNET dibināts 2001.gadā un ir otrs lielākais interneta portāls Latvijā, kuru ik mēnesi apmeklē vairāk nekā 530 tūkstoši unikālo lietotāju.

Interneta portāls TVNET pagājušajā gadā strādāja ar 558,7 tūkstošu latu apgrozījumu, kas ir par 4,5% vairāk, salīdzinot ar gadu iepriekš, savukārt tā zaudējumi pieauga 2,7 reizes – līdz 218,1 tūkstotim latu, liecina datubāzē Lursoft publicētais finanšu pārskats.

Jau ziņots, ka par TVNET īpašnieku marta vidū kļuva Schibsted Baltics, kurš pieder Eesti Meedia, kas savukārt iekļaujas Norvēģijas mediju grupā Schibsted. Līdz tam uzņēmuma vienīgais īpašnieks bija Britu Virdžīnu salās reģistrētais Kingfisher Universal Limited.

Komentāri

Pievienot komentāru