Twitter akcijas cena tuvojas jaunai rekordzemai atzīmei

2016. gada 14. janvāris plkst. 12:39
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Finanses
Dalies ar šo rakstu

Mikroblogošanas vietnes Twitter akcijas cena trešdien saruka par 5%, tuvojoties jaunai rekordzemai atzīmei, raksta MarketWatch.

Akcijas cena sarūk jau astoto tirdzniecības sesiju pēc kārtas. Pēdējās sešas tirdzniecības sesijas akcijas cena ir noslēgusi pie jaunas rekordzemas atzīmes.

Sociālās vietnes akcijas cena šajā gadā ir jau sarukusi par 19%, salīdzinot ar Standard&Poor’s 500 indeksu, kura kritums ir 7,2%.

Tādējādi šis ir ilgākais akcijas cenas kritums kopš 2014.gada maija, kad tā saruka deviņas tirdzniecības sesijas pēc kārtas.

Patlaban akcijas cena ir par 28% zemāk nekā tā sākotnējā publiskā piedāvājuma brīdī – 26% un par 75% zemāk nekā 2013.gada decembrī, kad vērtspapīra cena sasniedza vēsturiski augstāko atzīmi. Akcijas biržā sāka kotēt 2013.gada novembrī.

Deutsche Bank analītiķis Ross Sandlers skaidro, ka patlaban akcijas novērtējums atspoguļo jau iepriekš izteiktās bažas par vietnes lietotāju skaita izaugsmi. Viņš tic, ka stabilā patstāvīgo klientu bāze būs 150 miljoni, taču jaunu klientu skaits aug lēnāk nekā gaidīts.
 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds