Twitter nespēj iepriecināt investorus

2016. gada 11. februāris plkst. 8:56
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Finanses
Dalies ar šo rakstu

Mikroblogošanas vietnes Twitter ienākumi nedaudz pārspējuši analītiķu prognozes, taču investori aizvien ir satraukušies par kompānijas spēju piesaistīt vairāk lietotāju. Jaunākie dati liecina, ka Twitter mēneša aktīvo lietotāju skaits ir 320 miljoni, kas ir tāds pats rādītājs kā iepriekšējā ceturksnī.

Ziņa par lietotāju skaita saglabāšanos esošajā līmenī veicināja akcijas pārdošanu, taču pēc tam šī tendence beidzās.

Twitter arī nespēja pārspēt investoru gaidas par ieņēmumiem – tie sasniedza 710 miljonus dolāru un bija tieši tik, cik prognozēja eksperti. Ienākumu prognoze esošajam ceturksnim ir zemāka nekā gaidīts.

Twitter vadītājs Džeks Dorsijs, kurš pērnā gada oktobrī atgriezās vadītāja amatā nespēja nomierināt investoru bažas par kompānijas izaugsmi. Kad viņam tika vaicāts, kā viņš spēj sadalīt laiku Twitter un mobilo maksājumu kompānijai, kurā viņš ir līdzdibinātājs – Square Inc, viņš uzsvēris, ka viņam ir grafiks, kuram viņš seko.

Twitter vadītājs uzsvēra, ka vēsturiski ceturtais ceturksnis ir bijis uzņēmuma sliktākais ceturksnis, bet pirmajā ceturksnī notiek vairāki pasākumi, kas veicina jaunu lietotāju palielināšanos. Tāpat viņš uzsvēra, ka ir vairāki veidi, kā kompānija cenšas palielināt Twitter lietotāju skaitu.

Twitter plāno uzlabot spēju lietotājiem vairāk sazināties vienam ar otru un citas izmaiņas.
 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds