Twitter paziņo par būtiskām augstākā līmeņa vadības reformām

2016. gada 25. janvāris plkst. 15:38
Autors: LETA--AFP
Sadaļa: Internets
Dalies ar šo rakstu

Mikroblogošanas vietnes Twitter vadītājs Džeks Dorsijs pirmdien paziņoja par augstākā līmeņa vadības reformām laikā, kad uzņēmums saskaras ar rentabilitātes problēmām un drūmām izaugsmes perspektīvām.

Dorsijs paziņoja, ka Twitter pametīs tehnoloģiju nodaļas vadītājs Alekss Reters, produktu vadītājs Kevins Veils, mediju direktore Keitija Stentone un cilvēkresursu nodaļas viceprezidents Skips Šipers.

Noliedzot iepriekš medijos izplatītu maldīgu informāciju, Dorsijs norādīja, ka šie cilvēki izvēlējušies uzņēmumu pamest.

Viņš pavēstīja, ka šo reformu ietvaros Twitter izpilddirektors Adams Brains un galvenais tehnoloģiju direktors Adams Mesingers uzņemsies papildu pienākumus.

Twitter tīrie zaudējumi pērnā gada trešajā ceturksnī samazinājās līdz 132 miljoniem dolāru, salīdzinot ar 175 miljoniem dolāru attiecīgajā laika periodā pirms gada.

Taču Twitter ikmēneša aktīvo lietotāju skaits trešajā ceturksnī pieaudzis vien līdz 320 miljoniem, salīdzinot ar 316 miljoniem iepriekšējā ceturksnī. Gada griezumā lietotāju skaits palielinājies par 11%.

Twitter, kas vēl ne reizi savā pastāvēšanas vēsturē nav guvis peļņu, saskāries ar grūtībām palielināt aktīvo lietotāju skaitu, atpaliekot no tādiem sociālo tīklu konkurentiem kā Instagram un Facebook.

Oktobra sākumā Twitter paziņoja, ka likvidēs 336 darba vietas jeb 8% no kopējā darba vietu skaita, tādējādi cenšoties restrukturizēt grūtībās nonākušo uzņēmumu.

Šāds lēmums tika pieņems mazāk nekā nedēļu pēc tam, kad Twitter vadītāja amatā atgriezās viens no uzņēmuma dibinātājiem Džeks Dorsijs, tādējādi cenšoties atdzīvināt izaugsmi.

Dorsijs kompāniju vadīja no 2007.gada līdz 2008.gadam un bija pagaidu vadītājs trešajā ceturksnī pēc tam, kad jūlijā no amata atkāpās Diks Kostolo.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds