Ušakovu ārstēs Vācijā; Reanimācijā arī Viļņas mērs

2011. gada 24. maijs plkst. 18:27
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova veselības stāvoklis joprojām ir nopietns, un mēra ārstēšanu turpinās speciālisti Vācijā, informēja mēra preses sekretāre Anna Kononova. Tikmēr otrdien pirmsinfarkta stāvoklī reanimācijā ievietots Vilņas mērs Artūrš Zuoks.

«Skābekļa bada rezultātā ir cietusi visa iekšējo orgānu sistēma, un speciālisti no Vācijas klīnikas, kam ir ļoti liela pieredze šādu gadījumu ārstēšanā, ir piedāvājuši savu palīdzību. Pieņemts lēmums transportēt N. Ušakovu uz Berlīni,» par Rīgas mēra stāvokli informē viņa preses sekretāre.

Tikmēr Viļņas mēra sieva Lietuvas biznesa portālam vz.lt pavēstījusi, ka mērs no rīta juties sliki, tāpec nogādāts intensīvās aprūpes palātā. Taču vakarā mēra sieva jau varējusi pārmīt pat dažus vārdus ar vīru pa tālruni.

Jau vēstīts, ka Ušakovs slimnīcas intensīvās terapijas nodaļā nonāca svētdien, kad viņam pusmaratona laikā bija kļuvis slikti.

Mērs šogad skrējienam gatavojās aktīvi un bija apņēmības pilns uzlabot pagājušā gada rezultātu, taču izstājās pusmaratona distances pēdējā kilometrā. Pērn viņš šo distanci pievarēja.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām