Būvniecība un īpašums

Uz stāvvietu rēķina samazinās zaļumu

Elīna Pankovska, 09.06.2016

Foto: Lita Krone/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Darbs pie stāvvietu izveides atsevišķās Rīgas mikrorajonu ielās ir sācies, taču joprojām nav skaidra pilsētas nākotnes stratēģija, ceturtdien raksta laikraksts Dienas Bizness.

Šobrīd ir noslēdzies Rīgas domes Satiksmes departamenta (SD) iepirkums par autonovietņu izbūves Rīgas mikrorajonos būvprojektu izstrādi, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā. Kā DB pastāstīja SD pārstāve Ilze Dimante, konkurss par būvprojektu izstrādi noslēdzās 31. maijā un tajā ir pieteikušies divi pretendenti: «Šobrīd piedāvājumi tiek izvērtēti un, visticamāk, līdz šīs nedēļas beigām tiks paziņots uzvarētājs. Būvprojektu izstrādes izmaksas tiek lēstas līdz 42 tūkst. eiro. Piedāvājumu salīdzināšanas un izvēles kritērijs ir zemākā cena.» DB jau vairākkārt ir rakstījis par autostāvvietu nepietiekamību mikrorajonos. Iepriekš veiktā Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta pētījumā atklājās, ka galvaspilsētā kopumā trūkst aptuveni 34 tūkst. autostāvvietu.

Visu rakstu Uz stāvvietu rēķina samazinās zaļumu iespējams izlasīt ceturtdienas, 9.jūnija, laikrakstā Dienas Bizness, 7.lpp.!

Komentāri

Pievienot komentāru