Tirdzniecība un pakalpojumi

Uz trim gadiem pārtrauc SIA Teleone darbību elektronisko sakaru nozarē

Žanete Hāka, 12.01.2017

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK), veicot elektronisko sakaru komersantu uzraudzību, konstatējusi, ka elektronisko sakaru komersants - SIA Teleone - atkārtoti gada laikā ir pārkāpis noteikumus, kas paredz informācijas iesniegšanu SPRK, informē komisija.

Līdz ar to SPRK padome lemj par komersanta darbības pārtraukšanu elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanā un elektronisko sakaru tīklu nodrošināšanā uz trīs gadiem, kā arī izslēdz no elektronisko sakaru komersantu saraksta.

Regulatora padome, pieņemot šādu lēmumu, uzliek pienākumu SIA Teleone nekavējoties informēt galalietotājus par tā darbības pārtraukšanu un par atņemtajām tiesībām sniegt elektronisko sakaru pakalpojumus vai nodrošināt elektronisko sakaru tīklu. Vienlaikus SIA Teleone līdz 2017.gada 26.februārim ir pienākums nodrošināt numura saglabāšanas pakalpojumu normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā, ja galalietotājs to pieprasa.

SIA Teleone pēdējo reizi tika brīdināts 2016.gada 25.novembrī ar iespēju novērst pārkāpumu un iesniegt pieprasīto informāciju līdz 2016.gada 27.decembrim. Tā kā elektronisko sakaru komersants, nesniedzot informāciju, ir atkārtoti pārkāpis Vispārējās atļaujas noteikumus, SPRK padome šodien nolēma pārtraukt SIA Teleone darbību no 2017.gada 27.februāra līdz 2020.gada 26.februārim.

Regulators aicina iedzīvotājus, kuri noslēguši līgumus ar SIA Teleone, ņemt vērā, ka SIA Teleone sākot no 2017.gada 27.februāra līdz 2020.gada 26.februārim nav tiesības sniegt elektronisko sakaru pakalpojumus vai nodrošināt elektronisko sakaru tīklu.

Komentāri

Pievienot komentāru