Uz valsts autoceļiem paredzami satiksmes ierobežojumi

2011. gada 16. maijs plkst. 16:32
Autors: Edmunds Jansons - speciāli Db
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Valsts autoceļu tīklā sākusies intensīva ceļu remontdarbu sezona, tādēļ satiksmes dalībniekiem jārēķinās ar satiksmes pagaidu ierobežojumiem 31 būvdarbu objekta tuvumā. Ceļu uzturēšanas ietvaros tiek veikta arī ceļu segumu un aprīkojuma sakārtošana pēc ziemas.

Ievērojamākie satiksmes ierobežojumi sastopami sekojošās autoceļu rekonstrukcijas darbu zonās:
Kurzemes virzienā rekonstrukcijas darbi uz valsts galvenajiem autoceļiem noris Babītes un Jelgavas novadu teritorijā uz autoceļa A9 Rīga (Skulte) - Liepāja 23 kilometru garumā. Satiksme iespējama pa vienu joslu, tiek regulēta ar luksoforiem.

Uz autoceļa A10 Rīga - Ventspils rekonstrukcijas darbi noris Tukuma reģionā, autoceļa posmā no 68. līdz 79.kilometram. Maksimālais atļautais braukšanas ātrums 50 km/st. Drīzumā tiks uzsākti remontdarbi arī citos autoceļa A10 Rīga - Ventspils posmos.

Remontdarbi noris arī uz reģionālajiem autoceļiem ceļā Tukums - Kuldīga un Ventspils - Kolka. Autovadītājiiem jārēķinās ar papildus braukšanas laiku, ieviesto satiksmes ierobežojumu dēļ.

Latvijas valsts ceļi informē, ka, lai gan valsts autoceļu brauktuves ir slapjas, braukšana nav apgrūtināta.
Latgalē un vietām Vidzemē līst, gaisa temperatūra no +7C līdz +16C. Autovadītāji tiek aicināti ievērot satiksmes noteikumus un izvēlēties situācijai piemērotu braukšanas ātrumu!

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām