Nekustamais īpašums

Uzbūvētas trīs no sešām Gaiļezera namu mājām

Zane Atlāce - Bistere, 21.02.2018

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Ekspluatācijā nodotas pirmās trīs deviņu stāvu ēkas ar kopumā 95 dzīvokļiem projektā Gaiļezera nami, kura attīstītājs ir būvkompānija Merks.

Projektā izbūvēti 60-100 m2 plaši 2-4 istabu dzīvokļi, kopējā platībā 5996 m2. Labiekārtota teritorija 7766 m2 platībā, kurā ierīkoti rotaļu laukumi bērniem, pastaigu laipa gar ezeru un auto stāvvietas.

«Dzīvokļu rezervācijas temps liecina, ka cilvēki novērtē Gaiļezera namu projekta un tā apkaimes priekšrocības, tāpēc esam pieņēmuši lēmumu jau šajā pavasarī sākt būvēt nākamos trīs namus,» teic Merks valdes priekšsēdētājs Oskars Ozoliņš.

Pašlaik ir rezervēti vairāk kā 30% no dzīvokļiem, piebilst uzņēmuma projektu vadītāja nekustamo īpašumu tirdzniecībai Dace Tumšā.

Db.lv jau vēstīja, ka kopumā ieguldot 14,7 miljonus eiro, Mežciems tiks papildināts ar jaunu sešu daudzdzīvokļu namu projektu Gaiļezera nami. Kā lielākā daļa jauno projektu, Gaiļezera nami būs paredzēti Latvijas iedzīvotājiem ar vidēji augstiem ienākumiem. Cenas svārstās no 1 400 līdz 1 600 eiro kvadrātmetrā.

Komentāri

Pievienot komentāru