Uzdod labot Liepājas koncertzāles projektu

2011. gada 01. marts plkst. 17:09
Autors: Vēsma Lēvalde
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Liepājas daudzfunkcionālā centra Lielais dzintars tehniskais projekts nodots ekspertīzei, kuru plānots pabeigt līdz 17. martam.

SIA Būvkonsultants, vērtējot Lielā dzintara dokumentāciju un atbilstību darba uzdevumam, secinājusi, ka nepieciešams veikt tehniskā projekta labojumus, papildinājumus un skaidrojumus par vides pieejamības, ugunsdrošības, ēkas energoefektivitātes, ekspluatācijas risinājumiem, kā arī par tā atbilstību Latvijas Republikas būvniecības normatīviem, ekonomiskajām un vides prasībām.

Liepājas daudzfunkcionālā centra Liepājas dzintars projekta uzraudzības padome ir iepazinusies ar SIA Būvkonsultants sagatavoto koncertzāles tehniskā projekta izvērtējumu par atbilstību darba uzdevumam un celtniecības normatīviem. SIA Būvkonsultants veic Lielā dzintara projekta vadību un uzraudzību. Sagatavotais rakstiskais slēdziens ar secinājumiem ir nosūtīts projekta autoram Giencke@Company - Latvija, informē Liepājas dome.

Pēc tam, kad būs pabeigta tehniskā ekspertīze, izpildītas gan SIA Būvkonsultants vērtējumā, gan ekspertīzes slēdzienā fiksētās norādes un piezīmes, Lielā dzintara tehniskais projekts tiks iesniegts akceptēšanai pilsētas būvvaldē, norāda dome.

Db.lv jau rakstīja, ka reģionālo koncertzāļu būvniecībai ir pieejams ES līdzfinansējums. Konkursā par Vidzemes mūzikas un kultūras centra izbūvi Cēsīs uzvarējusi būvfirma SIA Arčers, kas sola koncetzāli uzbūvēt par aptuveni 7 milj. Ls.

Dalies ar šo rakstu