Uzņēmēji dalīsies pieredzē par riska kapitāla piesaisti

2011. gada 31. maijs plkst. 14:19
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Uzņēmēji diskusiju cikla ietvaros dalīsies pieredzē, kā piesaistīt riska kapitāla investoru finansējumu eksporta palielināšanai.

Riska kapitāla fonda BaltCap investīciju direktors Mārtiņš Jaunarājs stāstīs, kādos gadījumos vajadzētu piesaistīt riska kapitāla finansējumu, kā tiek veikts ieguldījums uzņēmumā, kā notiek sadarbība ar riska kapitāla fondu pēc ieguldījuma un kā izvērtēt riska kapitāla fondu pievienoto vērtību eksporta tirgu apguvei.

Savukārt ar savu praktisko pieredzi riska kapitālistu investīciju piesaistē dalīsies uzņēmuma SIA Primekss valdes priekšsēdētājs Jānis Ošlejs. Diskusija notiks šā gada 2.jūnijā.

Katrs diskusiju cikla Eksporta Rīts tiek veltīts kādai konkrētai tēmai – aktualitātēm eksporta tirgu apguvē, problēmu risināšanai, vai orientēts uz specifiskas nozares eksporta potenciāla analīzi.

Katrā no Eksporta Rītiem ir iespēja tikties 15 – 20 Latvijas uzņēmumiem, kas savā starpā dalās pieredzē, diskutē par sev aktuāliem jautājumiem, smeļas idejas un iedvesmu ikdienas darbu organizācijai. Kā Eksporta Rīta viesis katrā no diskusijām tiek uzaicināts Latvijas uzņēmums, kas pasākuma ievaddaļā dalās savā pieredzē.

Jau ziņots, ka LTRK sadarbībā ar eksporta konsultāciju uzņēmumu GatewayBaltic 2009.gada septembrī aizsāka diskusiju ciklu par eksportu Eksporta Rīti, lai veicinātu Latvijas uzņēmumu eksportspēju un rosinātu lielāku daļu Latvijas uzņēmumu izvērtēt eksporta uzsākšanas iespējas. 2011.gadā Eksporta Rītu cikls noritēs arī krievu valodā.

Dalies ar šo rakstu