Uzņēmēji vēlas norobežoties no Par labu Latviju politiķiem

2011. gada 07. februāris plkst. 14:54
Autors: Madara Fridrihsone - Ināra Egle
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Uzņēmēji no kustības Par labu Latviju ir nolēmuši turpmāk darboties atsevišķi no politiskās apvienības Par labu Latviju, kuru Saeimā pārstāv astoņi opozīcijas deputāti.

Pēc pirmdien notikušās apvienības Par labu Latviju valdes sēdes kustības Par labu Latviju padomes priekšsēdētājs, telekompānijas LNT ģenerāldirektors Andrejs Ēķis paziņoja: «Minimālie mērķi ir sasniegti, bet uzņēmēji vēlas īstenot savu programmu, tādēļ esam nolēmuši atdalīties un neturpināt sadarbību ar Par labu Latviju politiķiem, lai mēs viens otru nediskreditētu.»

No Ēķa teiktā noprotams, ka, lai īstenotu savus mērķus, uzņēmēji vēlas sadarboties arī ar citiem politiskajiem spēkiem.

Par labu Latviju Saeimas frakcijas deputāts Andris Šķēle uzskata, ka uzņēmēju lēmums apliecina, ka viņi ir skaidri nodefinējuši savu mērķi. «Viņi vēlas paplašināt savu ietekmi un nodalīt politisko darbību no uzņēmējdarbības,» paskaidroja Šķēle.

Īsi pirms Par labu Latviju valdes sēdes viens no apvienības līderiem Ainārs Šlesers gan vēl pauda cerību, ka Par labu Latviju valdes priekšsēdētāja pienākumus uzņemsies kāds no uzņēmējiem. Eksprezidents Guntis Ulmanis, kas no Par labu Latviju saraksta ir ievēlēts 10. Saeimā vairs nevēlas vadīt šo politisko spēku.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām