Uzņēmējiem piedāvā iegūt starptautisku pieredzi Klaipēdā

2011. gada 28. janvāris plkst. 10:03
Autors: Vēsma Lēvalde
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Ventspils Digitālais centrs aicina Kurzemes uzņēmumus piedalīties karjeras un biznesa izstādē, kas šī gada 25. februārī norisināsies Klaipēdā (Lietuvā) LCC Starptautiskajā universitātē.

Izstāde paredzēta, lai veicinātu Latvijas un Lietuvas starpreģionu sadarbību un veicinātu akadēmiskās un profesionālās vides mijiedarbību. Uzņēmumiem tiks dota iespēja dalīties savā uzņēmējdarbības pieredzē un prezentēt savu uzņēmumu. Katram
uzņēmumam izstādē bez maksas tiks nodrošināts prezentēšanas stends. Aicināti piedalīties gan pieredzējuši uzņēmumi, gan tie, kas tikai nesen uzsākuši savu darbību. Dalībai ir jāreģistrējas līdz 10. februārim. Dalība izstādē ir bez maksas.

Sīkāka informācija pieejama izstādes mājas lapā http://www.lcc.lt/career-business-fair. Izstādes norisi līdzfinansē Latvijas–Lietuvas pārrobežu sadarbības programma 2007.-2013.gadam projekta Virtuālā biznesa atbalsta infrastruktūras izveide Baltijas valstīs ietvaros. Ventspils Digitālais centrs, LCC Starptautiskā Universitāte un Klaipēdas ekonomikas attīstības aģentūra sadarbojas projektā, lai atbalstītu mazos un vidējos uzņēmumus Baltijas valstu reģionā ar uzņēmumu attīstībai nepieciešamajiem informācijas un komunikāciju tehnoloģiju pakalpojumiem un konsultācijām, kā arī sekmētu inovatīvu mārketinga ideju attīstību.

Populārākās ziņas

Nepalaid garām