Uzņēmējs: Ir jāizbeidz humpalu kultūra Liepājā

2017. gada 31. jūlijs plkst. 15:38
Autors: Db.lv
Dalies ar šo rakstu

Liepājā, Graudu ielā atvērts veikals Autlets.lv, kuru vada Mārtiņš Fridrihsons. Viņš tikai pērn atgriezies no Lielbritānijas un vēlas lauzt dažus stereotipus gan tirdzniecībā, gan klientu servisā, vēsta reģionālais laikraksts Kursas Laiks.

Piemēram, Autlets.lv klienti tiek cienāti ar kafiju par brīvu. «Tā, manuprāt, ir daļa no servisa. Es vēlos, lai klientiem iepirkšanās asociējas ar izklaidi, nevis ar sūru darbu,» tā M. Fridrihsons.

Veikala stūrī nolikts dīvāns. Jautāts, vai vēlas, lai klienti sēž un atpūšas no ikdienas, veikala vadītājs skaidro, ka parasti iepirkties iet visa ģimene un vīrieši iepirkšanās laikā sāk kurnēt. «Pats to esmu pieredzējis un saprotu vīrieti veikalā, kad viņš ir atnācis līdzi sievai. Viņa grib izvēlēties, bet otrai pusei tikai tas vien prātā – kā ātrāk tikt ārā. Mums ir dīvāns, interneta wi-fi pieslēgums, kafija,» stāsta uzņēmējs.

«Es nedomāju, ka kafejnīcu klienti nāks pie mums dzert kafiju bez maksas,» viņš teic.

M. Fridrihsons arī dalās savos iespaidos par lietoto apģērbu veikaliem. «Esmu pat atradis Primark zīmola lietotas drēbes humpalu veikalā. Zinu cenas, jo Lielbritānijā tas bija viens no lētākajiem apģērbu veikaliem. Liepājā esmu uzgājis lietotas drēbes, kas maksā dārgāk nekā jaunas oriģinālajā veikalā. Šādu tradīciju vēlos lauzt. Pie mums ir nopērkamas iepriekšējās sezonas zīmolu preces – bikses, svārki – par draudzīgām cenām. Šo produktu cena nav tik augsta kā sezonā,» stāsta veikala vadītājs.

«Mūsu piedāvājums ir pietiekami atraktīvs – ir jāizbeidz humpalu kultūra Liepājā,» uzsver M. Fridrihsons.

Dalies ar šo rakstu