Uzņēmējs: Ko līdz, ja ir darba vietas, bet cilvēkiem nav, kur dzīvot

2018. gada 26. februāris plkst. 13:32
Dalies ar šo rakstu

Šobrīd apjomīgākais Limbažu novada projekts ir Limbažu un Salacgrīvas novada sporta skolas peldbaseina būvniecība, kuru plānots pabeigt līdz šā gada maijam. SIA Engels Hus valdes loceklis Agnis Eņģelis gan Dienas Biznesam teic, ka vairāk par baseinu limbažniekiem būtu nepieciešama dzīvojamā platība.

«Pilsētā mājokli īrei ir ļoti grūti atrast, ko līdz, ja ir darba vietas, bet cilvēkiem nav, kur dzīvot. Protams, arī skolas un baseins ir vajadzīgs, taču galvenais ir nodrošināt, lai Limbažos būtu iedzīvotāji un pats galvenais – bērni, kam tajā peldēt,» uzsver uzņēmējs.

Esošais dzīvojamais fonds Limbažu pilsētā ir «izsmelts», šobrīd cilvēkiem atrast dzīvojamo platību ir visnotaļ sarežģīti, piekrīt Limbažu novada domes priekšsēdētājs Didzis Zemmers. Pašvaldība šī jautājuma risināšanu nosauc par vienu no prioritārajiem.

«Šobrīd tiek apsvērta iespēja pašvaldības īpašumā esošās ēkas, kurām nav pielietojuma, pārbūvēt par dzīvojamajām mājām. Tas saistās ar lielām izmaksām.

Pašvaldībā ar iniciatīvu ir vērsies arī kāds uzņēmējs, kurš ir gatavs būvēt jaunu daudzdzīvokļu ēku. Pašlaik domājam, kāds varētu būt labākais risinājums,» teic novada domes priekšsēdētājs.

Šobrīd rindā pēc pašvaldības dzīvokļiem ir 30 ģimenes.

Šodien laikrakstā Dienas Bizness lasāms pielikums par uzņēmējdarbību Limbažos.

Dalies ar šo rakstu