Uzņēmumā Klippan Saule pasūtījumus steidz izpildīt trijās maiņās

2011. gada 31. oktobris plkst. 15:02
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Vilnas pārstrādes uzņēmumam Klippan Saule, kura filiāle atrodas Bauskā, decembrī apritēs 15. gadskārta. Par godu tam īpašnieki visiem darbiniekiem apmaksās divas papildu atvaļinājuma dienas, vēsta reģionālais laikraksts Bauskas Dzīve.

Baušķeniekiem šis gads ir zīmīgs - jau gada sākumā par piektdaļu pieauga pasūtījumu apjoms. Šogad uzņēmums iegādājās vērpjamo un dublējamo mašīnu. Pēdējā sadala dzijas pavedienu vairākās kārtās. Kaut arī iekārtas bija lietotas, tas ir ievērojams uzlabojums, jo vecās mašīnas bija nolietojušās, laikrakstam stāstījusi filiāles vadītāja Vizma Mileviča.
 
Līdz šim ierasti dzijas ražotājiem karstākā darba sezona bijusi gada beigās. Pašlaik darbs organizēts trijās maiņās, citos gada periodos - divās. Bauskas filiāle diennaktī pārstrādā pusotru tonnu vilnas.
 
SIA Klippan Saule klienti ir Anglijā, Dānijā, Zviedrijā, Krievijā, Vācijā, Lietuvā un Latvijā. Vairāku valstu pircēji un mūsu bērnudārzi, mākslas un vispārizglītojošās skolas, kā arī mākslinieki iegādājas vilnas kārsumu, ko izmanto radošiem darbiem.
 
Ražotnes darbinieki ievērojuši klientu gaumi. Piemēram, zviedri vairāk pasūta tā saukto melanžēto toni, proti, dažādas intensitātes pelēko. To iegūst, savienojot baltu vilnu ar melnu. Krievijas un Latvijas patērētāji izvēlas daudzkrāsainu dziju.

Populārākās ziņas

Nepalaid garām