Uzsāk tirdzniecības parka Alfa paplašināšanās projektu; izmantos bankas kredītu

2017. gada 20. septembris plkst. 9:58
Dalies ar šo rakstu

Linstow Center Management (LCM) un Multi Corporation 3. oktobrī Rīgā oficiāli uzsāks tirdzniecības parka Alfa paplašināšanu par 30 000m2. Projekta kopējās investīcijas sasniedz 55 miljonus eiro un to plānots pabeigt 2019. gada augustā.

Swedbank Latvija ir projekta finanšu partneris, sniedzot 40 miljonu eiro lielu aizdevumu būvniecībai.

Paplašināšanās projekts palielinās tirdzniecības parka Alfa platību, kopējai tirdzniecības centra platībai sasniedzot 100 000m2, bet nomnieku skaits no pašreizējiem 170 tiks palielināts līdz 250.

Paplašināšanās projekts paredz jaunu trīsstāvīgu piebūvi ar īpašu, gandrīz 6 500m2 plašu restorānu zonu augšstāvā, kur apmeklētāji varēs ieturēt maltīti tādos restorānos kā LIDO, Vairāk Saules, BabyBack Ribs & BBQ un Galleria d’Arte. Tāpat restorānu zonā no jauna tiks atvērti restorāni Gan Bei City, Čili Pica un Double Coffee.

Jaunās ēkas pirmajos divos stāvos tiks izvietoti apģērbu veikali Zara, Bershka, Pull & Bear, Reserved un Mohito, kā arī jauni veikali, piemēram, Zara Home, Massimo Dutti, Stradivarius, Oysho, House, Cropp, Sinsay un Moskito.

Trešajā stāvā tiks izvietota 500m2 plaša bērnu izklaižu zona. Aktīva dzīvesstila piekritēji varēs izmantot 1 700m2 plašā My Fitness sporta kluba piedāvājumu. Jaunā piebūve būs papildinājums tirdzniecības parka Alfa esošajām kino izklaižu iespējām, kuras arī plānots paplašināt.

Tirdzniecības parka Alfa pieguļošā teritorija tiks labiekārtota un apzaļumota.

Apmeklētāji, kas ieradīsies tirdzniecības parkā ar automašīnu, varēs izmantot jauno pazemes autostāvvietu, kā arī papildu auto stāvvietas, kas palielinās kopējo autostāvvietu ietilpību par 2 000 automašīnām. Tāpat projekts ietver velonovietņu izbūvi.

Multi Corporation dizaina uzņēmums TTDesign ir atbildīgs par piebūves koncepcijas un iekštelpu dizaina izstrādi. SARMA & NORDE Arhitekti ir atbildīgi par arhitektoniskajiem risinājumiem un projekta tehnisko izpildi. Piebūves un atjaunošanas tehnisko uzraudzību veiks uzņēmums FORMA 2, savukārt Merks būs atbildīgs par ēkas būvniecību.

Dalies ar šo rakstu