Uzsāks bedrīšu masveida lāpīšanu

2007. gada 02. aprīlis plkst. 12:38
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Ar 1.aprīli valsts autoceļu uzturēšanā notikusi sezonu maiņa no ziemas uz vasaras sezonu. Ir atceltas dežūras ziemas dienesta dežurantiem un VAS Latvijas autoceļu uzturētājs (LAU), iestājoties tehnoloģijai atbilstošiem laika apstākļiem, uzsāks valsts autoceļu melno segumu bedrīšu masveida remontu, Db.lv informēja LAU.

Sākoties vasaras sezonai autoceļu uzturēšanā, kura ilgs līdz 31.oktobrim, LAU jau tuvākajā laikā, iestājoties tehnoloģijai atbilstošiem laika apstākļiem, uzsāks valsts autoceļu melno segumu bedrīšu masveida remontu. Kā pirmie darbu pasūtītāja LVC plānotā finansējuma ietvaros tiks remontēti ceļi ar "A" uzturēšanas klasi, kuros bedrīšu remonts jāveic līdz 1.jūnijam un ceļi ar "B" uzturēšanas klasi, kuriem bedrīšu remontdarbu veikšanas termiņš ir 15.jūnijs. Tiem seko ceļi ar "C" un "D" uzturēšanas klasi, kuros bedrīšu remonts jāveic līdz 1.jūlijam.

LAU aicina autovadītājus pievērst uzmanību uz ceļa braucamās daļas izvietotajām norādnēm par notiekošajiem ceļu remontdarbiem, savlaicīgi samazināt braukšanas ātrumu un pārkārtoties citā braukšanas joslā, neapdraudot ne sevi, ne citus ceļa satiksmes dalībniekus.

Populārākās ziņas

Nepalaid garām