Uzzini visu par biržu un laimē iPad2!

2011. gada 19. maijs plkst. 10:04
Autors: Db.lv
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Biznesa portāls www.db.lv saviem lasītājiem sadarbībā ar biržu NASDAQ OMX Riga piedāvā iespēju laimēt jaunāko Apple planšetdaroru iPad2.

Viktorīna norisināsies no 2011. gada 19. maija līdz 2011. gada 27. maijam plkst. 12:00. Viktorīnas uzvarētāji tiks paziņoti 1. jūnijā.

Ja pareizi uz visiem jautājumiem atbildēs vairāki cilvēki, tad tiks veikta izloze, kurā tiks noskaidrots laimīgais uzvarētājs.

Lai piedalītos viktorīnā, Jums jāiepazīstas ar viktorīnas noteikumiem. Nosūtot viktorīnas atbildi Jūs piekrītat noteikumiem.

Atbildes diviem pēdējiem viktorīnas jautājumiem meklējiet 17. maija žurnālā Lietišķā Diena vai biznesa portāla www.db.lv laikraksta arhīvā.

Viktorīnas balvu - jauno iPad2 piedāvā birža NASDAQ OMX Riga.

Viktorīna tapusi sadarbībā ar biržu NASDAQ OMX Riga. Birža ir vienīgais licencētais regulētā vērtspapīru tirgus organizētājs Latvijā, kuras galvenais uzdevums ir nodrošināt vērtspapīru tirdzniecību, kā arī gādāt par to, lai tirgus būtu atklāts un caurspīdīgs, lai visiem ieguldītājiem tirgus informācija būtu vienādi pieejama. NASDAQ OMX Group, Inc. ir pasaulē lielākā biržu kompānija. #viktorina { overflow:hidden; height:3040px; width:430px; } @media all and (max-device-width: 480px) { #viktorina, #viktorina iframe { height: 4450px; } }

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām