Valdība pastiprināti interesējas par Liepājas metalurgu

2012. gada 15. jūnijs plkst. 13:30
Autors: Vēsma Lēvalde
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

A/s Liepājas metalurgs valdes priekšsēdētājs Valērijs Terentjevs un valdes loceklis Ilja Segals sarunā ar finanšu ministru Andri Vilku un viņa padomnieku Reini Stroli pārrunājuši metāllūžņu iepirkšanas kārtību no fiziskām personām. «Runājām par lietām, kuras vajadzētu koriģēt, lai sakārtotu metāla uzpirkšanas tirgu,» atklāja V. Terentjevs.

Liepājas metalurga valdes locekļi arī atskaitījās ministrijas pārstāvjiem par uzņēmuma saimniecisko darbību, jo, kā jau vairākkārt vēstīts, valsts ir a/s Liepājas metalurgs kredīta galvotājs.

Vienlaikus Liepājā, darba vizītes ietvaros, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs a/s Liepājas metalurgs padomes priekšsēdētāja Sergeja Zaharjina vadībā apskatīja jauno elektrotēraudkausēšanas cehu, kā arī tikās ar LSEZ a/s Liepājas osta LM vadību.

«Viesu reakcija uz redzēto ļāva saprast, ka tērauda ražošanas process ir iespaidīgs,» norāda a/s Liepājas metalurgs sabiedrisko attiecību dienesta vadītāja Simona Laiveniece. Ārlietu ministrs solījis atbalstu kā ražotājiem, tā ostai.

Db.lv rakstīja, ka pēc rūpnīcas rekonstrukcijas Liepājas metalurgam gadā nepieciešamais lūžņu daudzums pieaudzis līdz 850-900 tūkstošus tonnu iepriekšējo 500 tūkst. t vietā. Vienlaikus Latvijas lūžņu tirdzniecības uzņēmumi orientējas uz eksportu, tāpēc a/s Liepājas metalurgs meklē iespējas, kā nodrošināt ražošanai nepieciešamo lūžņu daudzumu.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām