Valmieras stikla šķiedras valdi pamet Kveisers

2012. gada 07. jūnijs plkst. 17:09
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Darbu a/s Valmieras Stikla šķiedra valdē pametis tās līdzšinējais valdes loceklis Vilfrīds Kveisers (Wilfried Queisser), liecina informācija laikrakstā Latvijas Vēstnesis.

Uzņēmuma valdē atkārtoti apstiprināts valdes loceklis vācietis Štefans Jēgels (Stefan Jegel), tāpat uzņēmuma valdē apstiprināts līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Andris Oskars Brutāns. Valdē iecelti arī valdes locekļi Joreans Pfūls (Jorean Pfuhl), Frīdhelms Augusts Hermans Švenders (Friedhelm August Herman Schwender), Andrē Haincs Švionteks (Andre Heinz Schwiontek), Dainis Šēnbergs un Rihards Karls-Haincs Vils (Richard Karl-Heinz Will).

Izmaiņas amatpersonu sastāvā reģistrētas jūnija sākumā.

Db.lv jau rakstīja, ka a/s Valmieras stikla šķiedra peļņa šā gada pirmajā ceturksnī pieaugusi par 40%, sasniedzot 707,7 tūkstošus latu, savukārt apgrozījums palielinājies par 9% līdz 11,9 miljoniem latu.

Savukārt aizvadītajā gadā Valmieras stikla šķiedra strādājusi ar 47,7 miljonu latu apgrozījumu, kas ir bijis par 19,5% vairāk nekā 2010. gadā un par 54% vairāk nekā 2009. gadā. Salīdzinot ar 2010. gadu, pērn īpašs eksporta kāpums bijis Indijā, kur apgrozījuma pieaugumus ir par 903%. Krievijā apgrozījums audzis par 38%, bet Latvijā par 15%. 2011. gadā 77% a/s Valmieras stikla šķiedra apgrozījumu veidoja produkcijas eksports uz Eiropas Savienību, 11% - uz Ziemeļameriku, 11% - uz NVS un 1,3% uz Āzijas valstīm.

Šobrīd uzņēmumā tiek realizēts jaunas stikla kausēšanas krāsns izbūves projekts, par kuru noslēgts atbalsta līgums ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA). Jaunā krāsns paredzēta augstas temperatūras izturības stikla šķiedras ražošanai pēc jaunākās, progresīvākās tehnoloģijas. Projektu paredzēts noslēgt šī gada oktobrī vai novembrī.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām