Valsts galveno autoceļu attīstībai paredzēti 153,4 miljoni latu

2008. gada 25. marts plkst. 13:34
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Valsts galveno autoceļu būvē un rekonstrukcijā līdz 2013. gadam paredzēts ieguldīt 153,4 miljonus latu no Kohēzijas fonda, informēja Satiksmes ministrija.

To paredz Satiksmes ministrijas izstrādātie un šodien, 25. martā Ministru kabinetā apstiprinātie noteikumi „Noteikumi par darbības programmas „Infrastruktūra un pakalpojumi” papildinājuma 3.3.1.1. aktivitāti „TEN T autoceļa tīkla uzlabojumi”.

Šā normatīvā akta mērķis ir noteikt administratīvo ietvaru iepriekš minētās aktivitātes īstenošanai, lai veicinātu skaidru un caurredzamu tās ieviešanu.

Noteikumu projekts nosaka kārtību, kā īsteno norādīto aktivitāti, nosaka projektu iesniegumu vērtēšanas kritērijus, prasības projekta iesnieguma iesniedzējam un atbildīgo iestādi, kā arī projektu iesniegumu veidlapu.

Potenciālie projekti, kas tiks īstenoti šīs aktivitātes ietvaros, - E22 posms Rīgas apvedceļš – Koknese, 1. kārta (plānotās kopējās attiecināmās izmaksas aptuveni 182 miljoni latu) un E22 posms Ludza – Terehova (A12) (plānotās kopējās attiecināmās izmaksas 95,5 miljoni latu).

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām