Valsts īpašumu jumtu tīrīšanas konkursā piesakās četri pretendenti

2011. gada 09. novembris plkst. 11:38
Dalies ar šo rakstu

Valsts a/s Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) izsludinātajā konkursā tās pārvaldīšanā esošo ēku jumtu attīrīšanas no sniega un ledus pakalpojumiem ir pieteikušies četri pretendenti, informē VNĪ.

Laikus gatavojoties ziemai, VNĪ konkursu izsludinājis 3. oktobrī, bet pieteikumus varēja iesniegt līdz 2. novembrim. Konkurss bija sadalīts piecās daļās, un katrā no tām ir četri pretendenti.

Patlaban notiek iesniegto piedāvājumu izvērtēšana, lai līdz pirmajiem sniegiem līgumi ar pakalpojumu sniedzējiem būtu noslēgti. Par uzvarētāju katrā daļā tiks izraudzīts lētākais piedāvājums, kas atbilst konkursa nolikuma prasībām. Kamēr notiek piedāvājumu izvērtēšana, konkrētas summas VNĪ nevarot nosaukt.

VNĪ īpašumā un pārvaldīšanā ir krietni liels ēku skaits, un pieredze rāda, ka ar jumtu attīrīšanu no sniega un ledus pietiekamā kvalitātē intensīvas snigšanas periodā nespēj tikt galā viens pakalpojuma sniedzējs, tālab konkurss rīkots piecās daļās.

Pretendentiem ir jāpiesaista kvalificēts darbaspēks, jo, pirmkārt, ne katrs var būt teju alpīnists, un, otrkārt, tīrot jumtus, tos itin viegli var sabojāt. Lai izvairītos no šāda riska, kas pēcāk prasa līdzekļus remontiem, viena no prasībām ir civiltiesiskā apdrošināšana.

Visos gadījumos pēc bīstamības pakāpes tiek izvērtēti prioritārie objekti atkarībā no jumta konstrukcijas stāvokļa un cilvēku – garāmgājēju tuvuma, skaidro VNĪ.

 

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām